Moti në Milano

28 Maj E diel
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
18:00
Pothuajse i kthjellët
21°
0.3
2 m/s - 1.5
21:00
Shi
17°
4.2
2 m/s - 1.6
00:00
Shi
15°
5.6
2 m/s - 2.1

Si parashihet të jetë moti në Zvicër?

2023-05-28 15:26:37
29 Maj E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me re
17°
0.2
1 m/s - 1.4
12:00
Pjesërisht me re
23°
0.4
2 m/s - 2
18:00
Pothuajse i kthjellët
21°
0
2 m/s - 1.6
00:00
Pothuajse i kthjellët
15°
0
2 m/s - 2.1
30 Maj E martë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me re
17°
0
2 m/s - 1.7
12:00
Shi
24°
3.4
1 m/s - 1.2
18:00
Shi
20°
2.3
1 m/s - 1.2
00:00
Shi
16°
1.4
5 m/s - 4.9
31 Maj E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me re
17°
0.2
4 m/s - 3.6
12:00
Shi
22°
1.1
3 m/s - 2.7
18:00
Reshje të lehta shiu
20°
0.7
3 m/s - 2.6
00:00
Pjesërisht me re
15°
0.2
1 m/s - 1.1
01 Qershor E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me re
17°
0
2 m/s - 1.8
12:00
Me diell
24°
0
1 m/s - 0.6
18:00
I kthjellët
22°
0
1 m/s - 1
00:00
I kthjellët
16°
0
2 m/s - 1.7
02 Qershor E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Me diell
18°
0
1 m/s - 1.3
12:00
Pjesërisht me re
25°
0.5
1 m/s - 1.4
18:00
Pjesërisht me re
23°
0.3
1 m/s - 1
00:00
Shi
17°
4.3
1 m/s - 1
03 Qershor E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Shi
18°
4.9
1 m/s - 0.9
12:00
Shi i madh
22°
6.5
1 m/s - 0.7
18:00
Shi
20°
3.6
2 m/s - 1.5
00:00
Shi i madh
17°
11
2 m/s - 2.4
04 Qershor E diel
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Shi
17°
2.6
1 m/s - 1.1
12:00
Shi i madh
20°
5.8
3 m/s - 2.6
18:00
Shi
18°
2
4 m/s - 3.7
00:00
Shi
16°
3.2
2 m/s - 2.4
05 Qershor E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Shi
16°
1.5
2 m/s - 2.3
12:00
Shi
20°
2.5
3 m/s - 3.4
18:00
Pjesërisht me re
19°
0.1
3 m/s - 2.5
00:00
Pjesërisht me re
15°
0
2 m/s - 1.8
06 Qershor E martë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Me diell
17°
0.2
0 m/s - 0.2
12:00
Pothuajse i kthjellët
23°
0.3
1 m/s - 1.4
18:00
Pothuajse i kthjellët
23°
0
1 m/s - 0.7

Milano

Milano është qyteti i dytë më i madh i Italisë, kryeqyteti i Provincës së Milanos dhe rajonit të Lombardisë në Italinë Veriore. Milano ka rreth 1,3 milion banorë, provinca e Milanos ka rreth 3,1 milion banorë dhe zona metropolitane jetojnë rreth 7 milion banorë.