Moti në Mynih‎

28 Shtator E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
18:00
I kthjellët
16°
0
2 m/s - 2.3
21:00
I kthjellët
13°
0
2 m/s - 2.4
00:00
Pothuajse i kthjellët
11°
0
2 m/s - 2.2

Kambanë alarmi: Ja sa kanë humbur akull akullnajat e Zvicrës në dy vite

2023-09-28 15:17:40
29 Shtator E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pothuajse i kthjellët
11°
0
3 m/s - 3.1
12:00
Pothuajse i kthjellët
24°
0
3 m/s - 2.9
18:00
Pjesërisht me re
18°
0.2
4 m/s - 3.5
00:00
Pjesërisht me re
16°
0
3 m/s - 3.3
30 Shtator E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Reshje të lehta shiu
13°
0.7
3 m/s - 3.3
12:00
Pothuajse i kthjellët
19°
0
4 m/s - 3.7
18:00
Pothuajse i kthjellët
15°
0
2 m/s - 1.9
00:00
Mjegull
10°
0
1 m/s - 1.1
01 Tetor E diel
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me re
9°
0
3 m/s - 2.5
12:00
Me diell
21°
0
1 m/s - 0.6
18:00
I kthjellët
15°
0
2 m/s - 2
00:00
I kthjellët
10°
0
2 m/s - 1.9
02 Tetor E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pothuajse i kthjellët
10°
0
3 m/s - 2.6
12:00
Pjesërisht me re
24°
0
1 m/s - 1.4
18:00
I kthjellët
17°
0
1 m/s - 1.4
00:00
Pjesërisht me re
12°
0
3 m/s - 2.5
03 Tetor E martë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pothuajse i kthjellët
15°
0
4 m/s - 3.6
12:00
Reshje të lehta shiu
26°
0.9
5 m/s - 5.4
18:00
Pjesërisht me shi
17°
0.7
6 m/s - 6.1
00:00
Pjesërisht me re
12°
0.1
3 m/s - 2.8
04 Tetor E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me re
11°
0
2 m/s - 2
12:00
Reshje të lehta shiu
15°
0.7
7 m/s - 6.5
18:00
Pjesërisht me shi
10°
0.7
4 m/s - 4.1
00:00
Pothuajse i kthjellët
8°
0.1
4 m/s - 4.1
05 Tetor E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me re
8°
0.2
3 m/s - 2.7
12:00
Pjesërisht me re
14°
0
1 m/s - 0.8
18:00
Pothuajse i kthjellët
9°
0
3 m/s - 2.7
00:00
I kthjellët
6°
0
3 m/s - 2.8
06 Tetor E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pothuajse i kthjellët
4°
0
2 m/s - 1.8
12:00
Pjesërisht me re
17°
0
1 m/s - 1.2
18:00
I kthjellët
10°
0
2 m/s - 2.2
00:00
I kthjellët
6°
0
2 m/s - 1.8
07 Tetor E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me re
5°
0
2 m/s - 2.1
12:00
Pjesërisht me re
20°
0
0 m/s - 0.4
18:00
Pjesërisht me re
12°
0
2 m/s - 2.1

Mynih‎

Mynihu është një qytet në juglindje të Gjermanisë. Ai është dhe kryeqyteti i landit të Bavarisë (gjerm. Bayern). Me rreth 1.3 milion banorë, Mynihu radhitet për nga madhësia e qyteteve gjermane në vendin e tretë pas Berlinit dhe Hamburgut.