Moti në Shtutgart

28 Shtator E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
18:00
Pjesërisht me re
21°
0
2 m/s - 2.4
21:00
Pothuajse i kthjellët
16°
0
2 m/s - 2.2
00:00
I kthjellët
13°
0
3 m/s - 2.9

Po bëni plane për fundjavë? Ja si do të mbajë moti në Shqipëri

2023-09-28 17:33:27
29 Shtator E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
I kthjellët
14°
0
4 m/s - 3.5
12:00
Pjesërisht me re
26°
0.1
5 m/s - 5.4
18:00
Pothuajse i kthjellët
19°
0
5 m/s - 4.5
00:00
Reshje të lehta shiu
15°
0.9
3 m/s - 3.2
30 Shtator E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me re
13°
0
2 m/s - 2.4
12:00
Pjesërisht me re
19°
0
2 m/s - 1.8
18:00
Pothuajse i kthjellët
13°
0
2 m/s - 2.3
00:00
I kthjellët
10°
0
2 m/s - 1.8
01 Tetor E diel
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
I kthjellët
9°
0
3 m/s - 2.8
12:00
Me diell
22°
0
1 m/s - 0.5
18:00
Pjesërisht me re
16°
0
2 m/s - 2
00:00
I kthjellët
12°
0
2 m/s - 2.4
02 Tetor E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pothuajse i kthjellët
9°
0
2 m/s - 1.6
12:00
Pjesërisht me re
24°
0
1 m/s - 1
18:00
I kthjellët
17°
0
2 m/s - 1.9
00:00
I kthjellët
16°
0
4 m/s - 3.7
03 Tetor E martë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me re
18°
0
5 m/s - 4.8
12:00
Shi
23°
2.3
5 m/s - 4.8
18:00
Pjesërisht me re
14°
0
5 m/s - 4.9
00:00
Pjesërisht me re
11°
0
2 m/s - 2.1
04 Tetor E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me re
10°
0.1
3 m/s - 3.3
12:00
Reshje të lehta shiu
15°
0.9
6 m/s - 6.4
18:00
Pothuajse i kthjellët
12°
0.2
4 m/s - 3.9
00:00
Pjesërisht me re
8°
0
2 m/s - 2.4
05 Tetor E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pothuajse i kthjellët
8°
0
1 m/s - 0.5
12:00
Pjesërisht me re
14°
0
2 m/s - 2.4
18:00
I kthjellët
10°
0
2 m/s - 2.3
00:00
I kthjellët
6°
0
2 m/s - 1.9
06 Tetor E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
I kthjellët
4°
0
2 m/s - 2.1
12:00
Pjesërisht me re
17°
0
1 m/s - 1.2
18:00
I kthjellët
11°
0
3 m/s - 2.6
00:00
Pjesërisht me re
9°
0
3 m/s - 2.6
07 Tetor E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
I kthjellët
8°
0
3 m/s - 2.5
12:00
Pjesërisht me re
22°
0
1 m/s - 0.9
18:00
Pjesërisht me re
15°
0
2 m/s - 1.8

Shtutgart

Shtutgarti është kryeqyteti i shtetit gjerman të Baden-Württemberg në Gjermaninë jugperëndimore. Qyteti shtrihet në mes të Pyjeve të Zezë dhe Alpet Swabian në të ashtuquajturën gondolë Stuttgart, e cila përbëhet nga luginat e një numri të lumenjve dhe lumenjve që rrjedhin në lumë Neckar. Qyteti ka rreth 600,000 banorë, dhe është qyteti kryesor për një zonë metropolitane me mbi 3 milionë banorë.