Moti në Milano

19 Gusht E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-06
Fair Pothuajse i kthjellët
22°
1 m/s - perëndim
06-12
Fair Pothuajse i kthjellët
20°
1 m/s - perëndim
12-18
Partly cloudy Pjesërisht me re
29°
1 m/s - jug-jugperëndim
18-24
Fair Pothuajse i kthjellët
30°
2 m/s - veriperëndim
20 Gusht E martë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
00-06
Partly cloudy Pjesërisht me re
25°
1 m/s - veriperëndim
06-12
Partly cloudy Pjesërisht me re
22°
2 m/s - veriperëndim
12-18
Partly cloudy Pjesërisht me re
29°
1 m/s - lindje-juglindje
18-24
Fair Pothuajse i kthjellët
31°
2 m/s - veri-veriperëndim
21 Gusht E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
00-06
Partly cloudy Pjesërisht me re
24°
5 m/s - veri-veriperëndim
06-12
Fair Pothuajse i kthjellët
22°
3 m/s - veri-verilindje
12-18
Partly cloudy Pjesërisht me re
29°
2 m/s - veri-veriperëndim
20-02
Partly cloudy Pjesërisht me re
29°
1 m/s - veri-veriperëndim
22 Gusht E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Rain Shi
24°
1 mm
2 m/s - veri-verilindje
08-14
Partly cloudy Pjesërisht me re
22°
2 m/s - veri
14-20
Partly cloudy Pjesërisht me re
30°
0 m/s - veri-veriperëndim
20-02
Clear sky I kthjellët
29°
1 m/s - veri
23 Gusht E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Fair Pothuajse i kthjellët
23°
1 m/s - verilindje
08-14
Partly cloudy Pjesërisht me re
23°
1 m/s - veri-verilindje
14-20
Partly cloudy Pjesërisht me re
30°
2 m/s - lindje-juglindje
20-02
Fair Pothuajse i kthjellët
27°
1 m/s - veri-verilindje
24 Gusht E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Light rain Shi
23°
<1 mm
1 m/s - veri
08-14
Light rain Shi
22°
<1 mm
2 m/s - veri-verilindje
14-20
Partly cloudy Pjesërisht me re
29°
0 m/s - juglindje
20-02
Fair Pothuajse i kthjellët
26°
1 m/s - jugperëndim
25 Gusht E dielë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Light rain showers Reshje të lehta shiu
22°
<1 mm
2 m/s - veriperëndim
08-14
Partly cloudy Pjesërisht me re
22°
1 m/s - perëndim-veriperëndim
14-20
Fair Pothuajse i kthjellët
30°
1 m/s - perëndim-jugperëndim
20-02
Partly cloudy Pjesërisht me re
26°
0 m/s - lindje
26 Gusht E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Clear sky I kthjellët
22°
1 m/s - lindje-verilindje
08-14
Fair Pothuajse i kthjellët
22°
0 m/s - veri-veriperëndim
14-20
Partly cloudy Pjesërisht me re
30°
1 m/s - jugperëndim
20-02
Clear sky I kthjellët
29°
2 m/s - veri
27 Gusht E martë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Fair Pothuajse i kthjellët
22°
1 m/s - lindje-verilindje
08-14
Partly cloudy Pjesërisht me re
22°
1 m/s - lindje-verilindje
14-20
Fair Pothuajse i kthjellët
32°
0 m/s - lindje-juglindje
20-02
Clear sky I kthjellët
29°
2 m/s - veriperëndim
28 Gusht E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Clear sky I kthjellët
22°
1 m/s - perëndim-veriperëndim
08-14
Clear sky I kthjellët
22°
1 m/s - veri-verilindje

Milano

Milano është qyteti i dytë më i madh i Italisë, kryeqyteti i Provincës së Milanos dhe rajonit të Lombardisë në Italinë Veriore. Milano ka rreth 1,3 milion banorë, provinca e Milanos ka rreth 3,1 milion banorë dhe zona metropolitane jetojnë rreth 7 milion banorë.