Moti për ditën e martë në Kosovë

Moti për ditën e martë në Kosovë

Moti të martën në Kosovë parashihet me diell dhe vranësira. Ndërsa orëve të pasditeve parashihen rrebeshe shiu dhe bubullima.

Të martën termometri pritet të shënojë temperatura prej 18 deri në 29 °C.

/Motilokal.com