Mësoni se kur do të ndryshon moti në Mal të Zi

Mësoni se kur do të ndryshon moti në Mal të Zi

Moti për ditën e sotme në Ulqin, do të jetë me mot të kthjellët dhe me diell. Temperaturat do të lëvizin nga 17 deri në 21 °C. Era do të fryjë 3.6 kilometra në orë në drejtim të jug-jugperëndimit.

Dita e marte do të mbajë mot pjesërisht me re. Temperaturat parashihet të lëvizin nga 17 deri në 20 °C.

Edhe e mërkura do të jetë pjesërisht me re. Temperatura do të sillen prej 17 deri 19 °C. Era do të fryjë 28.8 kilometra në orë në drejtim të verilindjes. /Motilokal.com