Moti në Mynih‎

3 Korrik E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
00-06
Rain showers Shi
16°
2 mm
3 m/s - perëndim
06-12
Partly cloudy Pjesërisht me re
14°
<1 mm
2 m/s - perëndim
12-18
Partly cloudy Pjesërisht me re
17°
<1 mm
1 m/s - perëndim-veriperëndim
18-24
Partly cloudy Pjesërisht me re
20°
2 m/s - perëndim-veriperëndim
4 Korrik E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
00-06
Fair Pothuajse i kthjellët
14°
2 m/s - jugperëndim
06-12
Partly cloudy Pjesërisht me re
13°
2 m/s - perëndim-jugperëndim
12-18
Partly cloudy Pjesërisht me re
21°
1 m/s - perëndim-veriperëndim
18-24
Clear sky I kthjellët
23°
1 m/s - perëndim
5 Korrik E diel
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
00-06
Clear sky I kthjellët
16°
3 m/s - jugperëndim
06-12
Clear sky I kthjellët
15°
3 m/s - jugperëndim
14-20
Fair Pothuajse i kthjellët
25°
3 m/s - perëndim
20-02
Fair Pothuajse i kthjellët
23°
1 m/s - perëndim-jugperëndim
6 Korrik E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Fair Pothuajse i kthjellët
17°
<1 mm
2 m/s - perëndim-jugperëndim
08-14
Partly cloudy Pjesërisht me re
20°
3 m/s - perëndim-jugperëndim
14-20
Rain showers Shi
24°
1 mm
6 m/s - perëndim
20-02
Partly cloudy Pjesërisht me re
19°
3 m/s - perëndim-veriperëndim
7 Korrik E martë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Partly cloudy Pjesërisht me re
14°
3 m/s - perëndim-veriperëndim
08-14
Partly cloudy Pjesërisht me re
14°
0 m/s - veri-veriperëndim
14-20
Partly cloudy Pjesërisht me re
19°
1 m/s - veri-verilindje
20-02
Fair Pothuajse i kthjellët
18°
1 m/s - veri
8 Korrik E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Fair Pothuajse i kthjellët
11°
2 m/s - lindje
08-14
Clear sky I kthjellët
14°
1 m/s - verilindje
14-20
Fair Pothuajse i kthjellët
22°
2 m/s - verilindje
20-02
Fair Pothuajse i kthjellët
20°
1 m/s - veri-verilindje
9 Korrik E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Clear sky I kthjellët
13°
2 m/s - verilindje
08-14
Clear sky I kthjellët
16°
0 m/s - veri-verilindje
14-20
Clear sky I kthjellët
25°
2 m/s - lindje-verilindje
20-02
Clear sky I kthjellët
22°
1 m/s - lindje-verilindje
10 Korrik E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Clear sky I kthjellët
15°
2 m/s - juglindje
08-14
Fair Pothuajse i kthjellët
18°
1 m/s - lindje-juglindje
14-20
Partly cloudy Pjesërisht me re
28°
0 m/s - perëndim-veriperëndim
20-02
Rain Shi
24°
2 mm
2 m/s - jugperëndim
11 Korrik E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Rain Shi
19°
2 mm
2 m/s - jug-jugperëndim
08-14
Heavy rain Shi i madh
19°
8 mm
2 m/s - perëndim
14-20
Rain Shi
20°
2 mm
5 m/s - perëndim
20-02
Rain Shi
17°
2 mm
2 m/s - perëndim-veriperëndim
12 Korrik E diel
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Light rain showers Reshje të lehta shiu
15°
<1 mm
2 m/s - perëndim

Mynih‎

Mynihu është një qytet në juglindje të Gjermanisë. Ai është dhe kryeqyteti i landit të Bavarisë (gjerm. Bayern). Me rreth 1.3 milion banorë, Mynihu radhitet për nga madhësia e qyteteve gjermane në vendin e tretë pas Berlinit dhe Hamburgut.