Lajmet e fundit

Rrugët e Prishtinës vërshohen nga ujë pas reshjeve të mëdha të shiut dhe breshërit
17Qer
Rrugët e Prishtinës vërshohen nga ujë pas reshjeve të mëdha të shiut dhe breshërit

Pasditen e ditës së djeshme në disa qytete të Kosovës ka rënë shi dhe breshër me intens...

Dita botërore kundër shkretëzimit dhe thatësirës
17Qer
Dita botërore kundër shkretëzimit dhe thatësirës

Sot, me 17 qershor në mbarë botën shënohet Dita Botërore e Luftës kundër Shkretëzimit d...

Moti sot dhe dy ditët e ardhshme në Maqedoninë e Veriut
17Qer
Moti sot dhe dy ditët e ardhshme në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të mbajë mot pjesërisht me re, në mesditë me reshje...