Moti në Krrabë

17 Prill E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
15:00
Shi
12°
3.2
80.3%
3 m/s - 2.8
18:00
Shi i madh
10°
5.1
88.1%
1 m/s - 1.3
21:00
Shi
9°
4.2
96.1%
2 m/s - 2.1
00:00
Shi
7°
5.9
94.3%
2 m/s - 1.9

Pije bombastike për rritjen e imunitetit: Duhet t'i provoni këto receta

2024-04-17 13:48:36
18 Prill E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Shi
7°
1.2
87.7%
4 m/s - 3.6
12:00
Pjesërisht me shi
13°
0.9
53.6%
5 m/s - 4.8
18:00
Pjesërisht me re
8°
0.1
83.6%
1 m/s - 1.1
00:00
Reshje të lehta shiu
6°
0.8
86.5%
2 m/s - 1.6
19 Prill E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Shi
8°
1.2
77.7%
3 m/s - 3.4
12:00
Pjesërisht me shi
11°
0.9
67%
2 m/s - 2.1
18:00
Pjesërisht me re
9°
0.3
70%
3 m/s - 2.5
00:00
I kthjellët
5°
0
86%
2 m/s - 2.3
20 Prill E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
I kthjellët
8°
0
77.3%
1 m/s - 1.3
12:00
Pothuajse i kthjellët
15°
0
43.1%
4 m/s - 4
18:00
Shi
8°
2
64.7%
1 m/s - 1.1
00:00
Shi
6°
9.7
74.6%
1 m/s - 0.8
21 Prill E diel
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Shi i madh
7°
9.9
81.4%
3 m/s - 2.7
12:00
Shi i madh
9°
12.3
84%
5 m/s - 4.8
18:00
Shi i madh
6°
6.7
93.7%
1 m/s - 0.8
00:00
Pjesërisht me re
5°
0.5
95.4%
2 m/s - 2
22 Prill E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pothuajse i kthjellët
8°
0
84%
2 m/s - 2.1
12:00
Pjesërisht me re
16°
0
44.7%
1 m/s - 1.2
18:00
Pjesërisht me re
9°
0.5
81.9%
1 m/s - 1.1
00:00
Shi
10°
4.3
65.1%
2 m/s - 2.4
23 Prill E martë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Shi i madh
12°
7.4
73.4%
5 m/s - 5.3
12:00
Shi i madh
14°
13.4
66.5%
3 m/s - 3.1
18:00
Pjesërisht me re
11°
0
86.3%
2 m/s - 2.1
00:00
Pjesërisht me re
9°
0
92.1%
1 m/s - 0.7
24 Prill E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pjesërisht me re
10°
0.1
90.6%
1 m/s - 0.6
12:00
Pjesërisht me re
18°
0
56.6%
3 m/s - 2.8
18:00
I kthjellët
10°
0
87.4%
1 m/s - 1
00:00
Pjesërisht me re
7°
0
87.5%
2 m/s - 1.7
25 Prill E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pjesërisht me re
14°
0
59.5%
1 m/s - 0.9
12:00
Shi
18°
2.8
49.1%
5 m/s - 4.5
18:00
Pjesërisht me re
11°
0.4
89.3%
1 m/s - 0.8
00:00
Pjesërisht me re
9°
0.2
81%
1 m/s - 0.5
26 Prill E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pjesërisht me re
11°
0.5
84.5%
2 m/s - 2
12:00
Shi
16°
3.3
62.6%
3 m/s - 2.9
18:00
Shi
12°
1
87.4%
2 m/s - 1.7

Krrabë

Krraba është një kryeqytet i komunës në Shqipëri. Ajo ndodhet në rrethin e Rrethiut në Tiranë dhe në prefekturën e Qarkut në Tiranë, në pjesën qendrore të vendit, 18 km në juglindje të kryeqytetit Tiranë. Krrabë është 416 metra mbi nivelin e detit dhe numri i banorëve është 1 177.