Moti në Shkodër

23 Maj E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
18:00
I kthjellët
20°
0
75%
2 m/s - 1.5
21:00
Pjesërisht me re
18°
0.1
89.7%
2 m/s - 2.4
00:00
Pjesërisht me re
16°
0.1
96.9%
2 m/s - 1.9
24 Maj E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pothuajse i kthjellët
19°
0
76.3%
1 m/s - 1.1
12:00
Pothuajse i kthjellët
24°
0
56%
3 m/s - 2.6
18:00
Pjesërisht me re
20°
0
74.4%
3 m/s - 2.8
00:00
Pjesërisht me re
17°
0
95.9%
2 m/s - 1.5
25 Maj E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pjesërisht me re
21°
0
72%
1 m/s - 1.4
12:00
Pjesërisht me re
26°
0
46.8%
1 m/s - 1.3
18:00
Shi i madh
21°
5.8
79.1%
3 m/s - 2.7
00:00
Shi
18°
3.1
87.2%
2 m/s - 2.4
26 Maj E diel
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Shi
18°
2.1
82.5%
1 m/s - 0.9
12:00
Pjesërisht me re
21°
0.3
73.5%
3 m/s - 3
18:00
Pjesërisht me re
20°
0
71.2%
1 m/s - 1.1
00:00
Pjesërisht me re
17°
0
89%
1 m/s - 1.3
27 Maj E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pjesërisht me re
20°
0
73.7%
2 m/s - 1.5
12:00
Pjesërisht me re
25°
0.1
49.2%
2 m/s - 2.1
18:00
Pjesërisht me re
21°
0
74.3%
1 m/s - 1.4
00:00
Pjesërisht me re
18°
0
96.2%
1 m/s - 1.2
28 Maj E martë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Shi
20°
1.3
80%
1 m/s - 0.5
12:00
Shi
22°
1.1
73.1%
1 m/s - 1.2
18:00
Pjesërisht me shi
19°
0.7
86.2%
1 m/s - 1.1
00:00
Shi
17°
2.2
93.7%
2 m/s - 1.5
29 Maj E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Shi
18°
1.6
84.3%
1 m/s - 1.1
12:00
Shi
21°
1.1
75.7%
1 m/s - 0.7
18:00
Reshje të lehta shiu
19°
0.7
82%
2 m/s - 1.6
00:00
Shi
17°
1.4
90.6%
1 m/s - 0.9
30 Maj E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Reshje të lehta shiu
18°
0.9
82.9%
0 m/s - 0.2
12:00
Shi
21°
2.3
70.9%
2 m/s - 1.5
18:00
Pjesërisht me re
19°
0
83.2%
2 m/s - 1.7
00:00
Pjesërisht me re
17°
0
93.8%
1 m/s - 1.1
31 Maj E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pothuajse i kthjellët
19°
0
81.9%
1 m/s - 1
12:00
Pjesërisht me re
24°
0
58.5%
1 m/s - 1.3
18:00
I kthjellët
20°
0
83.7%
2 m/s - 2.3
00:00
Pjesërisht me re
18°
0
96.9%
1 m/s - 0.9
01 Qershor E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pothuajse i kthjellët
21°
0
74.8%
2 m/s - 2.1
12:00
Pjesërisht me re
27°
0
42.6%
1 m/s - 0.7
18:00
I kthjellët
22°
0
70%
2 m/s - 2

Shkodër

Shkodër është qytet dhe bashki në Shqipërinë Veriperëndimore e qendra e rrethit dhe qarkut me të njëjtin emër. Është një prej qyteteve më të kahershme të Shqipërisë, me një histori banimi mijëvjeçare në qytet dhe krahinë.