Mësoni çfarë moti na pret të dielën në Kosovë

Mësoni çfarë moti na pret të dielën në Kosovë

Moti të dielën në Kosovë parashihet me mot të ndryshueshëm, me vranësira, diell dhe reshje të dobëta shiu.

Të dielën termometri pritet të shënojë temperatura prej 13 deri në 19 °C.

/Motilokal.com