Moti në Maqedoni: Ja si pritet të mbajë dita e martë

Moti në Maqedoni: Ja si pritet të mbajë dita e martë

Moti të martën në Maqedoni do të mbajë me diell dhe ftohtë, kurse në zonat lindore me vranësira mesatare lokale. Paradite do të fryjë erë e fortë veriore.

Të martën termometri pritet të shënojë temperatura prej 4 deri në 10 °C.

/Motilokal.com