Mësojeni motin për këtë javë në Maqedoni

Mësojeni motin për këtë javë në Maqedoni

Moti të hënën në Maqedoninë e Veriut do të jetë pjesërisht i vranët dhe relativisht ngrohtë, në pjesët perëndimore me reshje të dobëta shiu.

Dita e martë do të mbajë pjesërisht i vranët dhe relativisht ngrohtë e periudha me diell.

E mërkura do të jetë pjesërisht i vranët dhe relativisht ngrohtë e periudha me diell. Reshje të herëpashershme shiu do të nisin gjatë natës.

/Motilokal.com