Ja si do të jetë moti në Mal të Zi nesër dhe fundjavë

Ja si do të jetë moti në Mal të Zi nesër dhe fundjavë

Të premten, në Mal të Zi priten reshje lokale shiu në mëngjes, ndërsa nga mesdita parashihen kthjellime dhe erëra.

E shtuna do të karakterizohet nga mot kryesisht i kthjellët.

Moti të dielën do të jetë i nxehtë dhe me diell.

/Motilokal.com