Mësoni si do të jetë moti në Mal të Zi

Mësoni si do të jetë moti në Mal të Zi

Parashikimi i moti për ditën e hënë në Mal të Zi, do të mbajë pjesërisht me re. Temperaturat do të lëvizin nga 14 deri në 18 °C. Era do të fryjë 6 m/s në drejtim të perëndimit dhe veriperëndimit.

E marta do të jetë me mot të kthjellët. Temperaturat parashihet të lëvizin prej 15 deri në 20 °C. Era do të fryjë 4 m/s në drejtim të perëndimit.

Edhe e mërkura do të mbajë mot të kthjellët. Temperatura gjatë ditës pritet të sillen prej 15 deri në 20 °C. Era do të fryjë 4 m/s në drejtim të perëndimit. /Motilokal.com