Njihuni me parashikimin e motit për këtë fundjavë në Mal të Zi

Njihuni me parashikimin e motit për këtë fundjavë në Mal të Zi

Moti sot në Mal të Zi, do të mbajë mot i nxehtë, i kthjellët dhe me diell. Temperaturat do të lëvizin nga 22 deri në 28 °C.

Edhe të shtunën do të jetë moti i nxehtë dhe i kthjellët. Temperaturat parashihet të lëvizin prej 22 deri në 27 °C.

Të dielën do të mbajë mot i nxehtë, i kthjellët dhe me diell. Temperatura gjatë ditës pritet të sillen prej 22 deri në 29 °C./Motilokal.com