Ky është moti për sot dhe dy ditët e ardhshme në Mal të Zi

Ky është moti për sot dhe dy ditët e ardhshme në Mal të Zi

Parashikimi i moti për ditën e hënë në Mal të Zi, do të mbajë mot i nxehtë, i kthjellët dhe me diell. Temperaturat do të lëvizin nga 20 deri në 28 °C.

Dita e martë do të jetë me mot pothuajse të kthjellët. Temperaturat parashihet të lëvizin prej 22 deri në 30 °C.

E mërkura do të mbajë me mot të nxehtë, të kthjellët dhe me diell. Temperatura gjatë ditës pritet të sillen prej 23 deri në 29 °C./Motilokal.com