Moti sot dhe fundjavë me vranësira dhe reshje shiu në Mal të Zi

Moti sot dhe fundjavë me vranësira dhe reshje shiu në Mal të Zi

Moti sot në Mal të Zi, do të mbajë mot me vranësira dhe reshje të dendura shiu. Temperaturat do të lëvizin nga 19 deri në 20 °C.

Reshjet e shiut do të vazhdojnë edhe për gjatë ditës së shtunë. Temperaturat parashihet të lëvizin prej 18 deri në 19 °C.

Edhe e diela do të mbajë mot me vranësira dhe reshje shiu. Temperatura gjatë ditës pritet të sillen prej 14 deri në 21 °C./Motilokal.com