Parashikimin i motit për sot dhe nesër në Maqedoninë e Veriut

Parashikimin i motit për sot dhe nesër në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i kthjellët e me diell. Temperaturat e ajrit gjatë ditës së sotme do të luhatën nga 20 deri në 27 °C.

E enjtja do të mbajë mot të kthjellët e me diell. Temperaturat do të lëvizin nga 16 deri në 27 °C. /Motilokal.com