Mot me diell dhe shumë i nxehtë në Maqedoninë e Veriut

Mot me diell dhe shumë i nxehtë në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë. Temperaturat do të lëvizin nga 24 deri në 37 °C.

Dita e shtunë do të mbajë mot të kthjellët e me diell. Temperaturat pritet të lëvizin prej 20 deri në 37 °C.

E diela do të jetë me mot të kthjellët e me diell. Temperaturat do të sillen nga 22 deri në 38 °C./Motilokal.com