Mësoni si do të jetë moti sot dhe fundjavë në Mal të Zi

Mësoni si do të jetë moti sot dhe fundjavë në Mal të Zi

Moti sot në Mal të Zi do të mbajë kryesisht me diell. Temperaturat do të lëvizin nga 18 deri në 22 °C.

Dita e shtunë do të jetë me mot pjesërisht me re. Temperaturat parashihet të lëvizin prej 19 deri në 23 °C.

Edhe dita e diel pritet të mbajë me mot pjesërisht me re. Temperatura gjatë ditës pritet të sillen prej 20 deri në 23 °C./Motilokal.com