Moti në Durrës

22 Mars E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
15:00
Me diell
16°
0
8 m/s - 7.8
18:00
Pothuajse i kthjellët
13°
0
7 m/s - 7.2
21:00
Pjesërisht me re
12°
0
4 m/s - 4
00:00
Pjesërisht me re
10°
0
4 m/s - 3.8

PPNEA kërkon drejtësi: Tragjedia e rrëqebullit të Ballkanit të vrarë dy herë!

2023-03-22 12:38:16
23 Mars E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
I kthjellët
10°
0
2 m/s - 2.4
12:00
Me diell
18°
0
4 m/s - 3.7
18:00
I kthjellët
12°
0
4 m/s - 3.6
00:00
I kthjellët
9°
0
2 m/s - 2.2
24 Mars E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
I kthjellët
11°
0
2 m/s - 2.2
12:00
Me diell
18°
0
3 m/s - 3.1
18:00
Pothuajse i kthjellët
13°
0
2 m/s - 1.6
00:00
Pjesërisht me re
10°
0
3 m/s - 3.1
25 Mars E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me re
12°
0
3 m/s - 3.4
12:00
Pjesërisht me re
17°
0
4 m/s - 3.7
18:00
I kthjellët
13°
0
4 m/s - 3.6
00:00
Pothuajse i kthjellët
11°
0
3 m/s - 2.7
26 Mars E diel
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pothuajse i kthjellët
12°
0.2
1 m/s - 1.1
12:00
Me diell
17°
0
3 m/s - 3.2
18:00
I kthjellët
12°
0
2 m/s - 1.6
00:00
Shi
11°
2
5 m/s - 4.6
27 Mars E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Shi
11°
2.9
6 m/s - 6.1
12:00
Shi
14°
8.6
6 m/s - 5.5
18:00
Shi
10°
4.4
3 m/s - 3.4
00:00
Shi
8°
1.7
3 m/s - 3.2
28 Mars E martë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Shi
8°
1.4
2 m/s - 2.4
12:00
Pjesërisht me re
8°
0
8 m/s - 7.5
18:00
Pjesërisht me re
7°
0
7 m/s - 7.4
00:00
Pothuajse i kthjellët
5°
0
6 m/s - 5.9
29 Mars E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
I kthjellët
5°
0
5 m/s - 5.3
12:00
Pothuajse i kthjellët
9°
0
6 m/s - 5.9
18:00
Pjesërisht me re
7°
0
1 m/s - 1.3
00:00
Pjesërisht me re
5°
0.3
4 m/s - 4.1
30 Mars E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me re
7°
0
4 m/s - 3.7
12:00
Pjesërisht me re
13°
0.1
5 m/s - 4.8
18:00
Pjesërisht me shi
11°
0.7
5 m/s - 4.9
00:00
Pjesërisht me re
10°
0
2 m/s - 1.8
31 Mars E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pothuajse i kthjellët
10°
0
4 m/s - 4
12:00
Pothuajse i kthjellët
16°
0
5 m/s - 4.5
18:00
I kthjellët
13°
0
6 m/s - 5.8

Durrës

Durrësi është qyteti i dytë më i madh në Shqipëri. Qyteti ka mbi 200,000 banorë dhe njëkohësisht është qendra e prefekturës dhe qarkut të Durrësit. Është një nga qytetet më të lashtë dhe më të rëndësishëm ekonomikë të Shqipërisë. Durrësi është i vendosur në bregdetin qëndror shqiptar, rreth 33 km (21 mi), në perëndim të kryeqytetit Tiranë.