Moti në Cyrih

27 Shkurt E martë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
15:00
Pjesërisht me re
9°
0.1
66%
5 m/s - 4.5
18:00
Pjesërisht me re
7°
0.1
74.4%
2 m/s - 2.4
21:00
Pjesërisht me re
6°
0
84.4%
2 m/s - 1.8
00:00
Pjesërisht me re
6°
0
78.9%
3 m/s - 2.8

Fëmijët që pinë pije energjike janë më të ndjeshëm ndaj çrregullimeve mendore

2024-02-27 15:32:52
28 Shkurt E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pjesërisht me re
5°
0.1
86.6%
3 m/s - 2.7
12:00
Pjesërisht me re
8°
0.1
73.6%
4 m/s - 3.6
18:00
Pjesërisht me re
6°
0
80.6%
2 m/s - 1.7
00:00
Pothuajse i kthjellët
2°
0
94.6%
2 m/s - 2.1
29 Shkurt E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pjesërisht me re
0°
0
99.4%
1 m/s - 1.4
12:00
I kthjellët
9°
0
67.9%
1 m/s - 0.7
18:00
Pothuajse i kthjellët
8°
0
75.8%
1 m/s - 1
00:00
Shi
1°
1.3
98.8%
2 m/s - 1.9
01 Mars E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Shi
5°
2.1
89.1%
3 m/s - 3.3
12:00
Pjesërisht me re
6°
0.2
82.9%
3 m/s - 2.8
18:00
Pjesërisht me re
4°
0
88.7%
2 m/s - 1.8
00:00
I kthjellët
0°
0
97.4%
2 m/s - 1.9
02 Mars E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pjesërisht me re
0°
0
98.4%
2 m/s - 1.5
12:00
Pjesërisht me re
11°
0
54.6%
2 m/s - 2
18:00
Pjesërisht me re
8°
0
69.5%
2 m/s - 2.3
00:00
Pjesërisht me re
4°
0
78.9%
2 m/s - 1.7
03 Mars E diel
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pjesërisht me re
2°
0.1
83.2%
2 m/s - 1.8
12:00
Shi
7°
3.1
74.8%
4 m/s - 4.2
18:00
Shi i madh
2°
11.5
99.5%
5 m/s - 4.7
00:00
Llohë
1°
1.7
98.9%
3 m/s - 2.8
04 Mars E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pjesërisht me re
1°
0.5
96%
2 m/s - 1.9
12:00
Pjesërisht me re
6°
0.1
69.4%
1 m/s - 1.1
18:00
I kthjellët
3°
0.1
72.1%
2 m/s - 1.7
00:00
Llohë
0°
3.3
90.9%
2 m/s - 2
05 Mars E martë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Llohë e lehtë
1°
0.6
97.1%
2 m/s - 1.5
12:00
Pjesërisht me re
6°
0.2
76%
1 m/s - 1
18:00
Reshje të lehta shiu
3°
0.8
83.5%
1 m/s - 1.4
00:00
Pjesërisht me re
0°
0.1
98%
1 m/s - 1.3
06 Mars E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pjesërisht me re
1°
0.2
95.3%
0 m/s - 0.2
12:00
Pjesërisht me re
8°
0.1
64.5%
3 m/s - 2.8
18:00
I kthjellët
4°
0
80%
2 m/s - 2.1
00:00
I kthjellët
1°
0
87.9%
3 m/s - 2.7
07 Mars E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
I kthjellët
-1°
0
93.9%
2 m/s - 1.8
12:00
Pjesërisht me re
8°
0
61.7%
5 m/s - 5.2
18:00
Pjesërisht me re
5°
0
68%
3 m/s - 3

Cyrih

Zyrihu (gjer: Zürich) është qytet më i madh në Zvicër (banorë 366.145 sipas regjistrimit të popullsisë së vitit 2004 ; hapësira e qytetit 1.091.732 km²) dhe kryeqytet i kantonit të Zürich. Qyteti është qendër tregtare dhe biznesi në Zvicer, dhe llogaritet njëri nga dy qytetet globale (krahas Zhenevës).