Moti në Frankfurt

17 Prill E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
15:00
Reshje të lehta shiu
8°
0.8
70.7%
3 m/s - 3
18:00
Pjesërisht me re
7°
0.2
79.9%
1 m/s - 0.8
21:00
Pjesërisht me re
3°
0.4
92.4%
2 m/s - 2.3
00:00
Shi
1°
1.2
94%
3 m/s - 2.5

Pije bombastike për rritjen e imunitetit: Duhet t'i provoni këto receta

2024-04-17 13:48:36
18 Prill E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Reshje të lehta shiu
4°
0.6
89.6%
4 m/s - 3.7
12:00
Shi
10°
1.7
61.5%
3 m/s - 3.2
18:00
Pjesërisht me re
7°
0
74.5%
2 m/s - 2.1
00:00
Pjesërisht me shi
3°
0.6
84.4%
3 m/s - 3.4
19 Prill E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Shi
5°
3.1
80.2%
6 m/s - 6.4
12:00
Shi
7°
2.9
80.7%
7 m/s - 6.9
18:00
Pjesërisht me re
7°
0
77.2%
5 m/s - 5
00:00
Shi
5°
1.9
79.1%
6 m/s - 6.1
20 Prill E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pjesërisht me re
5°
0.3
83.1%
7 m/s - 6.6
12:00
Pothuajse i kthjellët
10°
0.3
55.1%
6 m/s - 5.8
18:00
I kthjellët
7°
0.1
63%
2 m/s - 2.2
00:00
I kthjellët
0°
0
89.6%
2 m/s - 2
21 Prill E diel
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
I kthjellët
2°
0.3
87.7%
2 m/s - 2.4
12:00
Pjesërisht me re
10°
0.4
54%
2 m/s - 2.2
18:00
Shi
6°
1.1
74.5%
4 m/s - 4.3
00:00
Pjesërisht me re
3°
0.3
92.2%
2 m/s - 2.2
22 Prill E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pjesërisht me re
2°
0.5
89.4%
3 m/s - 2.7
12:00
Reshje të lehta shiu
10°
0.8
47.8%
4 m/s - 3.5
18:00
Pothuajse i kthjellët
7°
0
58.3%
4 m/s - 4.3
00:00
I kthjellët
1°
0
83.1%
4 m/s - 4.4
23 Prill E martë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pothuajse i kthjellët
3°
0
81.2%
4 m/s - 4.3
12:00
Pjesërisht me re
11°
0
44.2%
5 m/s - 5.3
18:00
Pothuajse i kthjellët
7°
0
56.8%
7 m/s - 6.6
00:00
I kthjellët
2°
0
71.7%
4 m/s - 4.2
24 Prill E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
I kthjellët
2°
0
76.7%
5 m/s - 4.6
12:00
Pjesërisht me re
11°
0
50.9%
6 m/s - 5.5
18:00
I kthjellët
9°
0
54.7%
3 m/s - 3.4
00:00
Pothuajse i kthjellët
3°
0
71.6%
3 m/s - 3.1
25 Prill E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
I kthjellët
4°
0
73.8%
3 m/s - 3.4
12:00
Pjesërisht me re
10°
0
43.6%
4 m/s - 4.3
18:00
Pjesërisht me re
8°
0
55.4%
3 m/s - 3.4
00:00
I kthjellët
3°
0
76.2%
2 m/s - 2.2
26 Prill E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pothuajse i kthjellët
3°
0
83%
1 m/s - 1.4
12:00
Pjesërisht me re
10°
0
51.1%
2 m/s - 1.8
18:00
Pjesërisht me re
8°
0
67.1%
2 m/s - 1.8

Frankfurt

Frankfurti mbi Main (gjerm. Frankfurt am Main) (ital. Francoforte sul Meno) është një qytet në jugperëndim të Gjermanisë dhe gjendet në qendër të zonave me të rëndesishme ekonomike të vendit. Ai është qyteti më i madh i landit të Hesenit. Me mbi 660.000 banorë Frankfurti radhitet për nga madhësia e qyteteve gjermane në vendin e pestë pas Berlinit, Hamburgut, Mynihut dhe Këlnit.