Moti në Milano

23 Maj E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
18:00
Pothuajse i kthjellët
16°
0.1
82.7%
2 m/s - 1.7
21:00
Pothuajse i kthjellët
14°
0
92.7%
2 m/s - 1.7
00:00
Pjesërisht me re
11°
0
98.7%
1 m/s - 1
24 Maj E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pjesërisht me shi
13°
0.6
96.9%
1 m/s - 1
12:00
Shi i madh
19°
7.2
64.5%
2 m/s - 2
18:00
Shi i madh
16°
6.2
84.3%
2 m/s - 1.9
00:00
Shi
13°
3.1
96.9%
2 m/s - 1.5
25 Maj E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Shi
13°
1.1
91.5%
2 m/s - 1.7
12:00
Pjesërisht me re
18°
0.2
69.5%
1 m/s - 0.8
18:00
Pjesërisht me re
18°
0
81.2%
1 m/s - 0.8
00:00
Pothuajse i kthjellët
11°
0
94.6%
1 m/s - 1.4
26 Maj E diel
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pjesërisht me re
14°
0
87.7%
2 m/s - 1.6
12:00
Pjesërisht me re
23°
0
53.3%
1 m/s - 1.4
18:00
Pothuajse i kthjellët
21°
0
74.1%
1 m/s - 1.2
00:00
Pjesërisht me re
13°
0
91.7%
2 m/s - 1.6
27 Maj E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pjesërisht me re
17°
0
84.4%
1 m/s - 1.1
12:00
Pjesërisht me re
24°
0
51.3%
2 m/s - 1.9
18:00
Pjesërisht me re
21°
0.2
72.3%
2 m/s - 1.7
00:00
Pjesërisht me re
16°
0.2
88.5%
2 m/s - 1.5
28 Maj E martë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Shi
16°
3.3
90.7%
1 m/s - 0.6
12:00
Shi
20°
3.8
73.9%
2 m/s - 1.7
18:00
Pothuajse i kthjellët
19°
0
79.9%
2 m/s - 2
00:00
I kthjellët
13°
0
95.2%
1 m/s - 1.4
29 Maj E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Me diell
15°
0
70.8%
2 m/s - 2.3
12:00
Pjesërisht me re
22°
0
48.1%
1 m/s - 0.8
18:00
Pjesërisht me re
20°
0
68.2%
2 m/s - 1.7
00:00
I kthjellët
14°
0
89.8%
2 m/s - 2.1
30 Maj E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pjesërisht me re
16°
0
83.2%
2 m/s - 1.6
12:00
Pjesërisht me re
23°
0
51%
1 m/s - 0.6
18:00
Pjesërisht me re
22°
0
67.8%
1 m/s - 0.6
00:00
Pjesërisht me re
17°
0
78.5%
1 m/s - 0.9
31 Maj E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Pjesërisht me re
18°
0.3
78.9%
1 m/s - 1.1
12:00
Pjesërisht me shi
23°
0.8
53.1%
3 m/s - 3.2
18:00
Reshje të lehta shiu
19°
0.9
80.5%
2 m/s - 2.3
00:00
Shi
16°
1.6
84.2%
3 m/s - 3.3
01 Qershor E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Lagështia
Era
06:00
Shi
16°
1.8
92.1%
4 m/s - 3.9
12:00
Shi
22°
2.6
68.5%
4 m/s - 3.7
18:00
Shi
18°
2.9
87.8%
4 m/s - 3.5

Milano

Milano është qyteti i dytë më i madh i Italisë, kryeqyteti i Provincës së Milanos dhe rajonit të Lombardisë në Italinë Veriore. Milano ka rreth 1,3 milion banorë, provinca e Milanos ka rreth 3,1 milion banorë dhe zona metropolitane jetojnë rreth 7 milion banorë.