Moti në Kolashinë

22 Maj E diel
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
04:00
Pothuajse i kthjellët
11°
0.1
1 m/s - 1.2
06:00
Shi
17°
3.2
1 m/s - 0.9
12:00
Pjesërisht me re
18°
0.3
1 m/s - 0.6
18:00
Pothuajse i kthjellët
17°
0
1 m/s - 0.7
00:00
Pjesërisht me re
10°
0.1
1 m/s - 0.6

Vera vjen më herët në Spanjë me vapë të rrallë dhe ekstreme

2022-05-21 15:58:16
23 Maj E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me shi
14°
0.6
1 m/s - 0.7
12:00
Pjesërisht me re
19°
0.1
2 m/s - 2.4
18:00
Pjesërisht me re
15°
0
1 m/s - 1
00:00
Mjegull
11°
0
1 m/s - 1.2
24 Maj E martë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pothuajse i kthjellët
15°
0.1
1 m/s - 0.7
12:00
Pothuajse i kthjellët
23°
0
3 m/s - 2.5
18:00
Me diell
16°
0
2 m/s - 1.7
00:00
Pjesërisht me re
12°
0
1 m/s - 0.5
25 Maj E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pothuajse i kthjellët
16°
0
0 m/s - 0.4
12:00
Pjesërisht me re
23°
0
4 m/s - 3.6
18:00
Pjesërisht me re
18°
0
1 m/s - 1.2
00:00
Pjesërisht me re
13°
0
1 m/s - 0.5
26 Maj E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me re
18°
0
0 m/s - 0.4
12:00
Pjesërisht me re
24°
0
1 m/s - 1.4
18:00
Pjesërisht me re
21°
0
1 m/s - 1.1
00:00
Pjesërisht me re
15°
0
1 m/s - 1
27 Maj E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pjesërisht me re
20°
0
0 m/s - 0.4
12:00
Pjesërisht me re
26°
0.1
0 m/s - 0.4
18:00
Me diell
20°
0
0 m/s - 0.4
00:00
I kthjellët
15°
0
1 m/s - 0.8
28 Maj E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Me diell
19°
0
0 m/s - 0.4
12:00
Pothuajse i kthjellët
25°
0
3 m/s - 2.6
18:00
Pothuajse i kthjellët
20°
0
1 m/s - 1.2
00:00
I kthjellët
14°
0.2
0 m/s - 0.3
29 Maj E diel
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Pothuajse i kthjellët
16°
0.1
1 m/s - 0.5
12:00
Shi
20°
1.9
5 m/s - 5.1
18:00
Shi
15°
4
2 m/s - 1.8
00:00
Pjesërisht me shi
12°
0.7
2 m/s - 2
30 Maj E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
06:00
Shi
12°
3.3
3 m/s - 3.4
12:00
Shi
14°
1.6
4 m/s - 3.9
18:00
Shi
13°
2.5
2 m/s - 1.6
00:00
Shi i madh
12°
9.5
3 m/s - 3.1