Moti në Mynih‎

21 Tetor E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
00-06
Cloudy I vrenjtur
17°
3 m/s - jug-jugperëndim
06-12
Partly cloudy Pjesërisht me re
15°
2 m/s - juglindje
12-18
Partly cloudy Pjesërisht me re
19°
2 m/s - perëndim-veriperëndim
18-24
Partly cloudy Pjesërisht me re
16°
2 m/s - veri-verilindje
22 Tetor E martë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
00-06
Partly cloudy Pjesërisht me re
11°
2 m/s - veri
06-12
Fair Pothuajse i kthjellët
9°
1 m/s - perëndim-veriperëndim
12-18
Clear sky I kthjellët
15°
1 m/s - verilindje
18-24
Partly cloudy Pjesërisht me re
15°
2 m/s - lindje-verilindje
23 Tetor E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
00-06
Cloudy I vrenjtur
10°
2 m/s - lindje
06-12
Partly cloudy Pjesërisht me re
11°
2 m/s - juglindje
12-18
Partly cloudy Pjesërisht me re
15°
1 m/s - lindje-verilindje
20-02
Partly cloudy Pjesërisht me re
12°
2 m/s - juglindje
24 Tetor E enjte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Partly cloudy Pjesërisht me re
11°
2 m/s - jug
08-14
Partly cloudy Pjesërisht me re
9°
2 m/s - jugperëndim
14-20
Partly cloudy Pjesërisht me re
21°
1 m/s - veri-veriperëndim
20-02
Rain Shi
15°
1 mm
2 m/s - perëndim-jugperëndim
25 Tetor E premte
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Cloudy I vrenjtur
14°
2 m/s - perëndim-jugperëndim
08-14
Cloudy I vrenjtur
13°
1 m/s - perëndim-jugperëndim
14-20
Partly cloudy Pjesërisht me re
15°
1 m/s - veri-verilindje
20-02
Clear sky I kthjellët
12°
1 m/s - lindje-verilindje
26 Tetor E shtunë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-08
Cloudy I vrenjtur
9°
2 m/s - verilindje
08-14
Fair Pothuajse i kthjellët
8°
2 m/s - lindje-juglindje
14-20
Clear sky I kthjellët
15°
1 m/s - verilindje
20-02
Partly cloudy Pjesërisht me re
12°
1 m/s - juglindje
27 Tetor E dielë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
02-07
Cloudy I vrenjtur
8°
1 m/s - jug-jugperëndim
07-13
Clear sky I kthjellët
8°
1 m/s - jug-jugperëndim
13-19
Clear sky I kthjellët
16°
1 m/s - veri
19-01
Cloudy I vrenjtur
11°
1 m/s - lindje-juglindje
28 Tetor E hënë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
01-07
Cloudy I vrenjtur
8°
1 m/s - jug-jugperëndim
07-13
Fair Pothuajse i kthjellët
10°
1 m/s - jugperëndim
13-19
Clear sky I kthjellët
17°
1 m/s - veri-veriperëndim
19-01
Cloudy I vrenjtur
10°
1 m/s - juglindje
29 Tetor E martë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
01-07
Cloudy I vrenjtur
9°
1 m/s - jug-jugperëndim
07-13
Partly cloudy Pjesërisht me re
9°
0 m/s - jugperëndim
13-19
Cloudy I vrenjtur
16°
1 m/s - veri
19-01
Rain Shi
12°
1 mm
1 m/s - lindje
30 Tetor E mërkurë
Ora
Temperatura °C
Reshje
Era
01-07
Rain Shi
11°
2 mm
2 m/s - veri-veriperëndim
07-13
Rain Shi
8°
1 mm
1 m/s - veri-veriperëndim

Mynih‎

Mynihu është një qytet në juglindje të Gjermanisë. Ai është dhe kryeqyteti i landit të Bavarisë (gjerm. Bayern). Me rreth 1.3 milion banorë, Mynihu radhitet për nga madhësia e qyteteve gjermane në vendin e tretë pas Berlinit dhe Hamburgut.