Lajmet e fundit

Kosovë, moti sot me diell dhe temperatura deri në 32 °C
21Kor
Kosovë, moti sot me diell dhe temperatura deri në 32 °C

Sipas Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), sot do të mbajë mot kryesisht me d...

Europa mund të goditet nga një tjetër valë e të nxehtit javën e ardhshme
19Kor
Çfarë moti na pret sot dhe fundjavë në Maqedoninë e Veriut
19Kor
Çfarë moti na pret sot dhe fundjavë në Maqedoninë e Veriut

Parashikimi i motit për ditën e sotme dhe...

Parashikimi i motit sot dhe fundjavë në Kosovë
19Kor
Parashikimi i motit sot dhe fundjavë në Kosovë

Moti sot në Kosovë do të mbajë me diell dh...

Ja çfarë moti do të jetë sot dhe fundjavë në vendin tonë
19Kor
Ja çfarë moti do të jetë sot dhe fundjavë në vendin tonë

Moti në vendin tonë parashihet të jetë me...

Ç’lloj personaliteti jeni sipas motit?
18Kor
Ç’lloj personaliteti jeni sipas motit?

Moti i ditës mund ta bëjë një person të gë...

Moti për sot dhe ditët në vijim në Maqedoninë Veriore
15Kor
Moti për sot dhe ditët në vijim në Maqedoninë Veriore

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë pjesërisht me re. Temperatura për...

Moti në vendin tonë - e marta me shi
15Kor
Moti në vendin tonë - e marta me shi

Moti sot në vendin tonë do të jetë i paqën...

Moti në Kosovë: Fillimi i javës me mot të freskët, e marta me shi
15Kor
Moti në Kosovë: Fillimi i javës me mot të freskët, e marta me shi

Fillimi i javës në Kosovë do të jetë me mo...

Një familje e kometave rihap debatin rreth origjinës së ujit të tokës
13Kor
Moti sot dhe fundjavë në Maqedoninë e Veriut
12Kor
Moti sot dhe fundjavë në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Do të fryjë e...

Parashikimi i motit për Kosovë
12Kor
Parashikimi i motit për Kosovë

Moti sot në Kosovë do të jetë kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare, temperaturat...